Wirtualny spacer inwestycji budowlanej

Chcąc urozmaicić prezentację budowanego osiedla mieszkaniowego można skorzystać z osadzenia na stronie internetowej wirtualnego spaceru. Jest to nowoczesna forma prezentacji inwestycji, dzięki której możemy pokazać budynek z każdej strony jeszcze przed jego ukończeniem. Wielu potencjalnym klientom taka funkcjonalność może pomóc w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania.

Dlaczego, w ogóle wirtualny spacer?

Jest to na pewno nowoczesna forma prezentacji, która pozwala w pewnym stopniu poczuć otoczenie budynku, jak i poznać inwestycję bardziej „z bliska”. Osoby myślące o kupnie mieszkania w dużej części zwracają uwagę na otoczenie budynku, dlatego możliwość „pospacerowania” w formie wirtualnej może być dla nich bardzo pomocna.

Dla naszego Klienta realizującego inwestycję Osiedle Parkowe w Aleksandrowie Kujawskim, przygotowaliśmy funkcjonalność wirtualnego spaceru a dzięki integracji strony internetowej z aplikacją Domuly osadzenie wirtualnego spaceru jest bardzo proste.

Na wizualizacji osiedla znajdującej się na stronie internetowej umieszczone zostały aktywne punkty, po kliknięciu w które uruchamiany zostaje wirtualny spacer z wybranej pozycji.

wirtualny spacer inwestycji budowlanej - img

Doskonała promocja inwestycji

Dla wspomnianego osiedla przygotowaliśmy wirtualny spacer złożony z trzech punktów, dzięki którym można dokładnie obejrzeć pierwszy budowany budynek z wszystkich stron.

Zachęcamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem na stronie https://osiedleparkowe.net w sekcji „lokalizacja” oraz poznania naszej funkcjonalności w Domuly.

Jeśli myślisz o umieszczeniu wirtualnego spaceru na swojej stronie inwestycji budowlanej odezwij się do nas. Poza wirtualnym spacerem osiedla możemy także wykonać wirtualny spacer np. w wirtualnym mieszkaniu pokazowy.

Pamiętaj, że integrując swoją stronę z naszym systemem Domuly, będziesz miał także możliwość zarządzać mieszkaniami oraz klientami.