Multiportal – zarządzaj wieloma stronami w jednym miejscu

Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć trochę o rozwiązaniu, które w obecnej formie posiadamy jako jedyni na rynku, a w Domuly jest od samego początku, a o którym praktycznie nic prędzej nie mówiliśmy. Mowa o opcji multiportalu. Jest to zaawansowany moduł, który pozwala zarządzać wieloma stronami WWW z jednego miejsca. Każda strona posiada swój oddzielny panel CMS, moduł statystyk i opcję konfiguracji. Wszystko w jednym miejscu, prosto, intuicyjnie i wygodnie.

Sama idea multiportalu została zaprojektowana głównie z myślą o deweloperach budowlanych i wielu inwestycjach mieszkaniowych, którymi ciężko jest momentami zarządzać mając różne systemy CMS, różne panele logowania. Nie wyklucza to jednak tego aby np. biuro nieruchomości także posiadało więcej niż jedną stronę w naszym panelu.

W Domuly wszystko jest w jednym miejscu, jeden login, wszystko zintegrowane. Nie trzeba martwić się o hosting, bo to już gwarantuje posiadanie konta użytkownika. To co musi zrobić użytkownik, to tak na prawdę udostępnić zmiany dokonane na stronie.

multiportal1

W naszym zintegrowanym CMS publikacja treści odbywa się poprzez publikowanie zmian. Mówiąc w skrócie, chodzi o to że wprowadzając zmiany w CMS, nie publikujemy ich od razu na docelowej stronie internetowej. Pojawią się na niej dopiero gdy zmiany zostaną przez nas opublikowane. Ma to ograniczyć możliwość popełnienia błędu, tak by niechcący nie opublikować czegoś co na stronie nie miało się znaleźć.

multiportal2

Ponadto dzięki integracji z Domuly, na stronie internetowej od razu mamy dostęp do ofert nieruchomości powiązanych z inwestycją. W samym panelu zarządzania ofertami można także w szybki sposób przypisywać klienta do nieruchomości lub zmieniać status (wolne, rezerwacja, sprzedane).

 

Co zyskuję dzięki multiportalowi?

Przede wszystkim wygodę, ale także oszczędność na wynajmowaniu serwera dla każdej inwestycji oddzielnie. Do tego Domuly umożliwia automatycznie przenoszenie leadów sprzedażowych bezpośrednio do CRM, dzięki czemu zarządzanie klientami staje się dużo prostsze i wygodniejsze. Mając wszystkie strony WWW inwestycji mieszkaniowych w jednym miejscu można szybciej i łatwiej nimi zarządzać, tym samym zaoszczędzony czas wykorzystać na rozwijanie biznesu.

multiportal3

Każda strona posiada indywidualny panel statystyk, dzięki czemu można dokładnie analizować ruch, CMS posiada także wsparcie dla SEO (pozycjonowanie) w postaci automatycznie generowanej mapy strony (sitemap) oraz dodatkowych opcji przypisywania treści dla poszczególnych podstron.

 

Mam już stronę, czy mogę ją przenieść do Domuly?

Oczywiście! Pomagamy w przeniesieniu i integracji obecnych stron tak by współpracowały z Domuly. Jesteśmy także w stanie przygotować całkowicie nowy, indywidualny szablon dla inwestycji budowlanej włączając w to wizualizacje budynków czy mieszkań.

Jeden z naszych klientów, który od kilku lat korzysta z Domuly – firma Kudlińscy Developer – posiada u nas opcję multiportalu, poprzez którą zarządza wszystkimi swoimi inwestycjami może szybko zmieniać statusy nieruchomości, kontaktować się z klientami lub edytować treści na stronach WWW.

Każdy deweloper posiada dostęp do panelu inwestycji, który umożliwia jeszcze szybsze zarządzanie statusami mieszkań a zintegrowane formularze kontaktowe osadzone na strona internetowych od razu generują leady sprzedażowe, które po chwili są dostępne w CRM.

 

Zobacz co o naszym rozwiązaniu mówi klient:

opinion_2 Łukasz Kudliński / Kudlińscy Developer
www.kudlinscy.pl

Odkąd korzystamy z Domuly jest nam łatwiej zapanować nad statusami mieszkań. Wszystko można ustawiać w prosty sposób bezpośrednio w aplikacji. Bardzo dużym plusem jet połączenie Domuly ze stronami WWW naszych inwestycji, dzięki czemu możemy wygodnie zarządzać treścią i analizować statystyki z jednego miejsca.